درباره ما  شرکت اندیشه سبز خزر در مرداد ماه سال 1379 در شهر رشت تاسیس شد وفعالیت خود را در زمینه خدمات اینترنتی متمرکز نمود .
این شرکت دارای 3 مجوز ISP, VOIP,ISDP از وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات (مخابرات سابق) بوده وازاین طریق خدمات متنوع و گسترده ای را به مشترکین گرامی ارائه می دهد .
شرکت اندیشه سبزخزر تنها دارنده مجوز ISDP در استان گیلان و یکی از 25 شرکت دارای مجوز ISDP در کشور می باشد و هم اکنون به عنوان بزرگترین مرکزاینترنتی شمال ایران محسوب می شود
این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات و فناوری های روز و با گرد هم آوردن متخصصان وکارشناسان فنی خبره و ایجاد بسترهای ارتباطی متنوع برای کاربران توانسته است سطح کیفی خدمات خود را به بالاترین سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیک سازد وبا برنامه ای منسجم ونظام یافته به حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی ادامه دهد ، به گونه ای که هم اکنون درصد بسیاربزرگی از مردم فهیم ودانش پرور استان بطور مستقیم و یا غیر مستقیم ازخدمات اندیشه سبز خزر برای دسترسی به اینترنت وشبکه های محلی وجهانی بهره می برند .
مشتری مداری و احترام به مشتری ، پاسخ گویی موثر به نیازهای مشترک وبه دست آوردن خشنودی کاربران رکن بزرگی درزنجیره فعالیت های اقتصادی شرکت به شمار می رود واز این رو شرکت تمام کوشش خود را جهت حاکم ساختن این فرهنگ درکلیه لایه های سازمانی خود به کار گرفته است .
سرمایه گذاری مناسب و بهره گیری ازفن آوری های نوین به همراه تلاش برای بکارگیری خلاقیت وتحرک سازمانی باعث گردیده شرکت به هدف نهایی خود که همان کسب رضایت مشتری است نایل گردد . صداقت و شفافیت درکار و پرهیز ازایجاد رقابتهای ناسالم ازدیگر اصول بنیادین شرکت بوده وباعث گردیده باب همکاری با شرکتهای همکار همیشه گشوده شده تا با تجمیع خدمات شرکتها مشترکین محترم بتوانند خدمات مطلوبی را دریافت نمایند .سرویس ها و خدمات شرکت
• ارائه راهکارهای دسترسی به اینترنت ازطریق شماره گیری Dial up ( 2800 خط دیجیتالE1 و آنالوگ)
• ارائه خدمات پهنای باند اینترنت به ادارات ، سازمانها از طریق بسترهای بی سیم ، سیم مسی وفیبرنوری
• ارائه را هکارهای دسترسی به اینترنت از طریق ADSL وخدمات تکمیلی شامل : 1- VPN 2- VODSL 3- VOD
• سرویس مکالمه تلفنی بین الملل (VOIP)
• راه اندازی شبکه های پیشرفته WAN-LAN بر بسترهای مختلف بی سیم ، کابل مسی و فیبرنوری
• راه اندازی مراکز خدمات اینترنتی (ISP ها )
• میزبانی فضای وب (Web Hosting) ، ثبت دامنه های اینترنتی وطراحی وب سایت
• طراحی سیستمهای امنیتی و ارائه خدمات پشتیبانی
• مشاوره در تمامی زمینه های مرتبط با شبکه واینترنت

تصوير پروانه توزيع اينترنت ISDP از سازمان محترم تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور در ذيل آمده است

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به انديشه سبز خزر است.
انديشه سبز خزر ::: رشت - گلسار - ابتداي بلوار استاد معين ::: تلفن : 01333730000 ::: فاکس : 01333728155